Vodafone 6 GB Sınırsız WhatsApp 28 TL Kampanyası

Deal Score-1
Deal Score-1

Onlar yani Vodafone bu kampanyaya Saçma Güzel 6 adını vermişler. Peki kardeşim bu kampanyanın detayları nedir ne değildir? dediğinizi duymuyor olsam da soracaklar için şimdiden belirteyim. Normalde 3 GB internet paketi satın alıyorsun 28 TL karşılığında. Vodafone ise sana diyor ki güzel kardeşim sen bu paketi alıyorsan ben de sana kıyak olarak 3 GB internet hediyesini seçeceğin 3 uygulamadan birinde kullanma hakkı veriyorum.

3 GB internet için Tek Seçim!

Yani ya instagram paketini seçebileceksin, ya Youtube’da Gamer Video (oyuncu) paketini seçeceksin yahut da Spotify üzerinden müzik paketini seçerek 3 GB internet hakkını kullanacaksın. Bu sana kalmış. Bitti mi? Elbette hayır. Bir de Sınırsız WhatsApp hediyesi bulunuyor. Elbette bu sınırsız whatsapp içinde bir şartları olacak ve görüntülü veya sesli arama bu sınırsız pakete dahil değildir. Sadece mesajlaşabilirsiniz. Şimdi sıralamak gerekirse:

Faturasız Hatlar için Geçerlidir!

Hemen, ilgili paketleri görmek istiyorsanız şuraya tıklayarak gidebilirsin. Eğer linke tıklarsanız orada diğer paketleri de göreceksinizdir. Bir de 7 GB + 7 GB internet paketi olan kampanya var ve onun da fiyatı 43 TL’dir. Bu arada dilerseniz tüm şartları okumak için de buraya tıklatabilirsiniz.

Yukarıda belirtmiş olduğumuz kampanya sadece faturasız hatlar için geçerlidir. Yorumlarınızı, kafanıza takılan soruları sormaya çekinmeyiniz. Dilerseniz vodafone şikayetleri için hazırladığımız yazıya şuradan ulaşabilirsiniz.

We will be happy to hear your thoughts

Leave a reply

Müşteri Yorumları
Logo
Register New Account
Compare items
  • Total (0)
Compare
0