Tüp Mide Ameliyatı Pişmanlığı Yaşayanlar

Deal Score+1
Deal Score+1

Fazla kilolarından rahatsız olanlar kilo verme, fit bir vücuda sahip olabilme nedeniyle tüp mide ameliyatı olan kişiler, merak edenler için ameliyat sonrası yaşadıkları sorunları, başlarından geçen sıkıntıları sayfanın altında bulunan tüp mide ameliyatı yaptıranlar ve yorumları bölümünden paylaşıyorlar. Sizler de bu bölüme katkı sağlyabilirsiniz.

Tüp Mide Ameliyatı Kesin Çözüm mü?

Tüp mide ameliyatı her ne kadar cerrahi bir çözüm yolu olsa da bu durumdan zarar gören insanlar da yok değildir.  Sitemizde tüp mide ameliyatı yaptırmadan önce kullanabileceğiniz obezite tedavisi amaçlı satışı eczanelerde yapılan ilaçları inceledik, detayları sizlerle paylaştık. Bu yazıları ulaşmak için aşağıdaki bağlantıkları kullanabilirsiniz.

Sağlık Bakanlığı Onaylı Zayıflama İlaçları

Tüp Mide Ameliyatı Yaptıranların Yorumları

Bu konuda bizim söyleyeceğimiz pek birşey bulunmuyor. O nedenle yazıyı uzun uzadıya devam ettirip, boş sözleri canınızı sıkmaya gerek yok. Eğer siz de tüp mide ameliyatı ile alakalı araştırmalar yapmışsanız / yapıyorsanız veya bıçak altına yatıp, mide küçültme işlemi yaptırmışsanız başınızdan geçen öncesi ve sonrası olayları diğer tüp mide ameliyatı yaptırmak isteyen kişilerle de paylaşabilirsiniz.

We will be happy to hear your thoughts

Leave a reply

Müşteri Yorumları
Logo
Register New Account
Compare items
  • Total (0)
Compare
0