Sağlık Bakanlığı Onaylı Zayıflama ilaçları

Deal Score+7
Deal Score+7

Havaların ısınmasıyla birlikte zayıflama maratonuna başlayanların sayısı da epey arttı. Bu bağlamda sağlık bakanlığı onaylı zayıflama ilaçları hangileridir, kilo verdiren zayıflama hapları nelerdir şeklindeki soruları sorarak, en uygun ve etkili zayıflama ürününe ulaşmaya çalışıyor, halkımız. Sizler için Müşteri Yorumları’nda daha önce de zayıflatan yahut kilo verdiren ilaçlar hakkında birkaç yazı yayınlamıştık.

Zayıflama İlaçları Yeterli midir?

Öncelikle belirtmek isteriz ki eğer kilo vermeyi kafanıza koymuşsanız ve bunun sadece zayıflama ürünlerini tüketerek mümkün olacağını düşünüyorsanız, bu fikrinizden vazgeçip başka arayışlara yönelmenizi tavsiye ederiz, nacizane… 🙂 Çünkü sağlık bakanlığı onaylı zayıflama ilaçları da olsa birşey yapmadan kilo vermeniz mümkün değildir.

Ya spor yapacaksınız, ya sizin metabolizmanıza uygun bir diyet listesi takip edeceksiniz fakat mutlaka bir eylemde bulunmanız gerekecektir. Kendi toplumumu tanıdığımdan dolayı şunu rahatlıkla söyleyebilirim ki evde oturup zayıflama ilaçları kullanarak maalesef kilo veremezsiniz. Şimdi! Sorumuz neydi? Zayıflama ilaçları başlı başına yeterli midir? Cevap veriyorum: HAYIR!

Sağlık Bakanlığı Onaylı Zayıflama İlaçları

Eğer bir ilaç sağlık bakanlığı tarafından onay almış ve tedavi amaçlı kullanılmasına izin verilmişse muhtemelen doktorlar tarafından reçete edilebilecek ve içerisinde ciddi kimyasal maddelerin olduğu, eczanelerde reçete ile satılabilen bir ilaç olmalıdır. İçerisinde etken maddesi kimyasal olan bir ilacın kullanımı da muhtemelen doktor kontrolünde olacaktır. Yahut da doktorunuz size kullanım şeklini mutlaka anlatacaktır.

  • Product
  • Specification
  • Photos
  • Videos

Thincal 120 mg

120,37 
Thincal 120 mg kullanıcı yorumları başlıklı bu yazımızda thincal hakkında detaylı bilgileri paylaştık. Kimler kullanamaz, yan etkileri nelerdir, ...
Add to wishlistAdded to wishlistRemoved from wishlist 10
Add to compare
Etken Madde

Orlistat

Raf Ömrü

24 Ay

Uyarı-1

Oda sıcaklığında saklayınız.

Added to wishlistRemoved from wishlist 35
Add to compare
reductol zayiflama hapı
Deal
4 sene ago

Reductol

259,00 

Reductol zayıflama ilacı ile alakalı şimdiye kadar ürünü kullananlar tarafından paylaşılan reductol kullanıcı yorumları ve şikayetleri sitemizde tartışılmaktadır.

Hali hazırda eczanelerde satışı yapılan birkaç zayıflama ilacı mevcuttur. Bunların isimleri Thincal, Wanabi ve Xenical’dir. Sitemizde bu zayıflama ilaçları ile alakalı detayları paylaştık, paylaşmaya da devam edeceğiz. Bu ilaçlar sağlık bakanlığı onaylı zayıflama ilaçları olup, ciddi yan etkileri olabilecek ürünlerdir.

Tarım Bakanlığı Onaylı Bitkisel Takviyeler

sağlık bakanlığı onaylı zayıflama ilaçları

Sağlık bakanlığı onaylı zayıflama ilaçları nelerdir?

Bir de internetten satışı yapılan, birçok internet sitesi üzerinden temin edebileceğiniz ve özellikle satış sitelerinde “BAKANLIK ONAYLI” ibaresi kullanılarak pazarlanan bitkisel gıda takviyeleri bulunuyor ki bunlara çok dikkat etmek gerekiyor. Maalesef Bakanlık Onaylı kısmı görebileceğiniz şekilde büyük puntolarla ve “TARIM BAKANLIĞI” kısmını ise göremeyeceğiniz puntolarla yazdıklarından dolayı siz de bakanlık onay vermişse iyi bir şeydir diye düşünüp, satın alıyorsunuzdur.

Tarım Bakanlığı, insanlara faydası vardır ve zayıflatır diyerek bu ürünlere onay vermiyor. Başvuru yaptıklarında başka gerekçeler sunarak ürünü tanıtıyorlar ve tarım bakanlığı da buna onay veriyor. Yani sağlık bakanlığı tarafındna onay almadığına, Tarım ve Hayvancılık bakanlığı tarafından onaylandığına dikkatlerinizi çekmek istiyorum.

Sizler için geçtiğimiz günlerde bitkisel zayıflama ilaçları gerçekten işe yarıyor mu başlıklı bir yazı yayınlamıştık. Bu makalemizi okuduktan sonra ilgili yazıya ulaşmak için buraya tıklayabilirsiniz.

Zayıflama ilaçları kullananlar ne düşünüyor?

Sitemizde yayınladığımız sağlık bakanlığı onaylı zayıflama ilaçları başlıklı bu yazımızda eğer bir zayıflama ilacı / ürünü kullandıysanız görüşlerinizi diğer kullanıcılarla paylaşabilirsiniz.

Sağlıklı zayıflama yöntemleri ile dikkat etmeniz gereken hususları, neleri yapmamanız gerektiğiniz bu videoyu izleyerek öğrenebilirsiniz. Uzman doktor Ayça Kaya bazı zayıflama tavsiyelerinde bulunuyor.

Yukarıdaki videoyu izlemenizi tavsiye ederiz. Zayıflama ile ilgili yanlış bilinenlerden, yapmanız yada yapmamanız gerekenlere kadar birçok konuya değinmiş uzman doktorumuz. Sizler de sayfanın altında bulunan kullanıcı yorumları alanından bu konu hakkında eklemek istediklerinizi diğer kullanıcılar ile paylaşabilirsiniz. Videoyu izleyemiyorsanız Youtube üzerinden oynatabilmek için buraya tıklayınız.

3 Comments
  1. İyi de bunların hepsi reçete ile satılan ilaçlardır. Biz kendimiz gidip alamıyoruz. Bunun için doktora gitmemiz gerekiyor. Kendi başımıza gidip alabileceğimiz ilaçlar yok mu?

  2. Canlarım eğer gerçekten çok kilonuz varsa, kilo vermek istiyorsanız profesyonel yardım almanızı tavsiye ederim. Mesela doktora gidin. Ya da biraz para harcayarak diyetisyenden yardım alınız.

  3. Aradan neredeyse 4 yıl geçmiş. Belki fiyatların güncellenmesi gerekiyor. Diğer şeylerin hepsi doğru. Sağlık Bakanlığı onaylı 3 tane ilaç var. Diğer ilaçlar bakanlık onaylı değildir.

Leave a reply

Müşteri Yorumları
Logo
Register New Account
Compare items
  • Total (0)
Compare
0