Editör Seçimi

Loreal Saç Uzmanı Krem Hakkında

Deal Score+2
Deal Score+2

Loreal Paris’e ait olan yaş uzmanı krem ile alakalı olarak sitemizde bir inceleme yazısı paylaşmıştık. Google üzerinden Müşteri Yorumları’na “loreal saç uzmanı krem” veya “loreal paris saç uzmanı kullanıcı yorumları” şeklinde epey ziyaretçi aldık. Bunun üzerine markanın resmi internet sitesini ziyaret ederek saç bakımı kremi ile alakalı bilgi araştırması yapmak istedik fakat böyle bir ürün olmadığını, daha önce loreal saç bakım kremi üretilmediğini öğrendik. Bu noktadan sonra kendimize sorduğumuz soru ise acaba olmayan bir ürün ile alakalı olarak Google’da neden “loreal saç uzmanı krem” şeklinde aramalar yapılır ki?

Loreal Saç Uzmanı Krem var mı?

Baktığımızda gerek Watson olsun gerek lorealparis.com.tr olsun bu sitelerde saç uzmanı adında bir ürün olmadığı gibi Google’da bu ürün yerine kırışıklık giderici bir ürün olan yaş uzmanı ile alakalı sonuçlar çıkmaktadır. Çeşitleri ise şu şekildedir:

  • Loreal Paris Yaş Uzmanı 30+ 50 ml
  • Loreal Paris Yaş Uzmanı 40+ 50 ml
  • Loreal Paris Yaş Uzmanı 50+ 50 ml

Yukarıdaki ürünlerin hepsi kırışıklık azaltıcı, cilde güzel bir görünüm kazandırmaya yönelik ürünlerdir. Aralarındaki fark ise kullanacak olan kitlenin yaş aralığıdır. Şimdi şu noktada bu ürün ile alakalı kim ne söylemiş? insanların görüşleri hangi yöndedir merak ediyorsanız loreal yaş uzmanı krem bağlantısına tıklayarak ilgili sayfaya gidip, yorumları okuyabilirsiniz.

Loreal Paris yaş uzmanı krem kullananlar

Loreal Paris saç uzmanı krem kullananlar

Loreal yaş uzmanı kullanıcı yorumları

Öte yandan tüm loreal paris ürünleri için linke tıklayabilr, kullandığınız veya kullanmak istediğiniz bir ürün varsa görüşlerinizi, tecrübelerinizi diğer kullanıcılar ile paylaşabilirsiniz.

We will be happy to hear your thoughts

Leave a reply

Müşteri Yorumları
Logo
Register New Account
Compare items
  • Total (0)
Compare
0