Kızlık Zarı Dikimi Yorumları

Deal Score+1
Deal Score+1

Kızlık zarı dikimi yorumları birçok kişinin merak ettiği bir konudur. Özellikle Türkiye’de toplum olarak bu tarz konuların konuşulmasını hoş karşılamadığımızdan daha doğrusu annemizle, kardeşimizle bile konuşamadığımızdan dolayı internetten de kızlık zarı diktirenlerin yorumları nasıldır, hangi doktor daha iyi işini yapıyor şeklinde araştırmalar başlıyor. Tıp literatüründe kızlık zarı dikimi “Himenoplasti” olarak bilinmektedir.

Kızlık Zarı Dikimi Yorumları

Kızlık zarı diktirenler için Müşteri Yorumları sitesi olarak sayfanın altında paylaşılacak olan yorumları sizler için yayınlayacağız. Dilerseniz doktor önerisinde de bulunabilir, gittiğiniz doktordan memnun kalmışsanız veya şikayetçiyseniz bunu da bu yazıyı okuyan kişilerle paylaşabilirsiniz.

Maalesef toplumsal olarak baskı altında olduğumuzdan dolayı kızlık zarı diktirenler kolay kolay başından geçen süreci anlatmıyor / anlatmak istemiyor. Bu nedenle rumuz kullanarak veya takma isim kullanarak tecrübelerinizi paylaşabileceğinizi lütfen unutmayınız. Bu işin ameliyat masrafı 3000-5000 TL arasında değişmektedir.

Kızlık Zarı Dikimi Yaptıranlar

Genel olarak Google’a “kızlık zarımı diktirmek istiyorum”, “kızlık zarı dikimi yapan doktorlar” veya “hangi doktor kızlık zarı tedavisini iyi yapıyor” şeklinde aratmaktadırlar. İnternette her ne kadar mahrem bir konu olsa da yine de KızlarSoruyor, Kadınlar Kulübü gibi kaliteli sitelerde bu konular tartışılıyor, yorumları paylaşılıyor. Daha fazla bilgi almak için himenoplasti bağlantısına tıklayabilirsiniz.

Kızlık zarı dikimi nasıl yapılır?

Kızlık zarı diktirme nasıl yapılır?

Kızlık zarı diktirme ile alakalı olarak operatör doktor Süleyman Eserdağ'ın paylaşmış olduğu bu videoyu izleyebilirrsiniz.

Kızlık zarı diktirenlerin yorumları

Müşteri Yorumları da dahil olmak üzere yukarıda bahsettiğim internet sitelerinde bu konuyla alakalı olarak paylaşılan tüm yorumları okuyunuz. Özellikle kızlık zarı diktirenlerin yorumları hangi yönde, kim neler söylemiş bunları değerlendirerek hareket edebilirsiniz. Günümüzde Türkiye’nin her ilinde kızlık zarı tedavisi yapılmaktadır. Bu konuda ailenizle veya kendi başınıza hastaneye giderek tedavi olabilirsiniz.

1 Comment
  1. Birileri sadakatten mi bahsediyordu? Bu tarz yöntemlerle eşinize dürüst olacaksınız demek kızlar değil mi?

Leave a reply

Müşteri Yorumları
Logo
Register New Account
Compare items
  • Total (0)
Compare
0