Dudak Dolgunlaştırıcı Satın Almadan Yorumları Okuyun

İnternette son zamanlarda artan bitkisel ürün satışları yüzünden hastanelik olanların sayısı da maalesef gittikçe artmaktadır. Yapılan reklamlarda kullanılan internet fenomenleri ya da ünlülere aldanıp hiçbir şey olmayacağını düşünerekten hareket eden vatandaş ürünleri kullandıktan sonra başlarını geleni görünce, TV haber programlarına çıkarak herkesi uyarmaya çalışıyor.  Bu nedenle müşteri yorumları sizler için piyasadaki tüm ürünleri değerlendirmeye devam ediyor.

Dudak Dolgunlaştırıcı Şikayetleri!

Kıbrıs’ta bir hemşire internetten almış olduğu ürünü kullandıktan sonra dudakları şişti, iltihap kapladı ve sonrasında ise patlayarak dudakları çatladı. Kıbrıs’ta bir hastanede hemşire olan Emine Küçükaslan, sosyal medya fenomenlerinin tavsiyeleri üzerine dudak dolgunlaştırıcı ürünü sipariş verince 1 hafta sonra dudaklarında yaraların oluşmaya başladığını ve sonrasında şişerek iltihap kaplaması sonrasında tedavi görmeye başladı.

Günlerce acı çeken Küçükaslan, iddia ettiğine göre firmayı arayarak mağduriyetinin giderilmesini istediğini ve sonrasında telefonlarının engellenerek cevap vermediklerini, şikayetlerin artmasıyla birlikte şirketin engeli kaldırarak ürün iadesi kabul edebileceklerini fakat hemşire Emine Küçükaslan’ın bunu kabul etmeyerek şirketin hastane masraflarını karşılaması gerektiğini söylemesi üzerine ürünü satan firmanın tekrardan telefonunu engelleyerek artık cevap vermediğini belirtti.

Dudak Dolgunlaştırıcı Kullananlar Ne Diyor?

Müşteri Yorumları’nda paylaşılan diğer dudak dolgunlaştırıcı ürünler ile alakalı kullanıcıların yorumlarına ve şikayetlerine ulaşmak için yukarıda bulunan arama motorunu kullanabilirsiniz. Yukarıdaki videoyu oynatamıyorsanız buraya tıklayınız.

5 Total Score
Dudak Dolgunlaştırıcı Kullanıcı Yorumları

Uzmanlar dudak dolgunlaştırma yapmak isteyen kişilerin mutlaka bir uzman kontrolünde bu işlemi yapmalarını tavsiye ediyor. Aksi taktirde videoda da izlemiş olduğunuz gibi sağlık sorunlarının oluşması muhtemeldir.

Fiyat
5
Kalite
5
User Rating: Be the first one!
Dudak Dolgunlaştırıcı Kullananlar ve Şikayetleri
Dudak Dolgunlaştırıcı Satın Almadan Yorumları Okuyun 1

Dudak dolgunlaştırıcı ruj ya da krem internetten satın almadan önce sizler için hazırladığımız bu yazıyı mutlaka okumanızı tavsiye ediyoruz. Sayfada dudak dolgunlaştırıcı ruj kullananlar tarafından paylaşılan kullanıcı yorumları ve şikayetleri okuyabilirsiniz. Okuyacağınız bu yorumlar sizlere alacağınız ürünler hakkında iyi-kötü bir fikir verecektir. Siz de herhangi bir markanın dudak dolgunlaştırıcı ürününü kullandıysanız lütfen görüşlerinizi paylaşmayı unutmayınız.

Editörün değerlendirmesi:
4.5

We will be happy to hear your thoughts

Leave a reply

Logo
Register New Account
Reset Password
Compare items
  • Total (0)
Compare
0